Konkursy

Europejskie Spotkanie Młodzieży - już dziś dołącz do majowego szczytu EYE 2020 w Strasburgu! Bo przyszłość zaczyna się teraz!

Od dziś możesz się zarejestrować na tegoroczne Europejskie Spotkanie Młodych w Strasbourgu! 29-30 maja br. młodzi w wieku 16-30 z całej Unii, już po raz czwarty będą mieli okazję do wyrażenia swojej opinii na temat UE i jej przyszłości. Dowiedzą się więcej na temat wyzwań, jakie nas czekają, a także podzielą się swoją wizją rozwoju współpracy unijnej.

więcej

Europejskie Uniwersytety - szansa na fundusze na nowe partnerstwa

Czas zintegrować nowe pokolenie kreatywnych Europejczyków, którzy będą w stanie współpracować w różnych językach, ponad granicami państw i dyscyplinami, aby sprostać ogromnym wyzwaniom społecznym i niedoborom wykwalifikowanej kadry w Europie.

Do 26 lutego 2020 roku można aplikować w drugim naborze wniosków Europejskie Uniwersytety w ramach Akcji 2 -  - Współpraca na rzecz innowacji i wymiany dobrych praktyk w programie ERASMUS+. W puli 

więcej

Zdobądź fundusze na rozwój swojej inicjatywy! Zawalcz o Europejską Nagrodę dla Młodzieży im. Karola Wielkiego 2020!

Jesteście grupą 16-30 latków realizującą ciekawe inicjatywy na poziomie europejskim? A może indywidualnie zajmujecie się projektami o wymiarze unijnym? Jeśli tak to koniecznie weźcie udział w Konkursie o Europejską Nagrodę dla Młodzieży im. Karola Wielkiego i zawalczcie o fundusze na swoje inicjatywy. Aplikować można do 31 stycznia 2020 r. 

więcej

Europejska Stolica Młodzieży 2023 na Śląsku? - To możliwe nabór trwa do 12 stycznia!

Każdego roku nowe miasto europejskie ma szansę zaprezentować swoje innowacyjne pomysły, projekty i działania, które mają na celu ożywienie młodych  i wniesienie nowej, młodieżowej perspektywydo wszystkich aspektów życia w mieścia za sprawą Europejskiej Stolicy Młodzieży. Tytuł przyznawany jest  przez Europejskie Forum Młodzieży. Ubiegając się o tytuł ESM 2023 aplikację należy złożyć do 12 stycznia 2020 r. 

więcej