Zmiana terminu siódmej sesji AZR!

W związku z dużym zainteresowaniem, w tym uczestników Akademii, szkoleniem nt. nowego prawa o sygnalistach, jesteśmy zmuszeni zmienić termin najbliższej Akademii na 17 grudnia 2021 r. 

Korzystając z okazji serdecznie zapraszamy na wyżej wspomniane wydarzenie. 

Stowarzyszenie Biznes-Nauka-Samorząd "Pro Silesia" oraz EUROPE DIRECT Śląskie zapraszają na webinarium skierowane do przedsiębiorców i samorządowców, podczas którego uczestniczki i uczestnicy poznają założenia nowego prawa o sygnalistach oraz uzyskają praktyczne wskazówki, jak przygotować swoje firmy i instytucje do tej zmiany.

Szkolenie poprowadzi dr Patryk Kuzior - prawnik, adiunkt w Akademii WSB, urzędnik z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych w administracji, trener (prowadzi szkolenia m.in. z zakresu dostępu do informacji publicznej, nadzoru właścicielskiego, nadzoru korporacyjnego itp.), publicysta prawny "Dziennika Gazety Prawnej".

Webinarium odbędzie się 10 grudnia (piątek) o godz. 12:30 i potrwa do godz. 13:30. Rejestracja do 9 grudnia na adres mailowy: rejestracja@europedirect-slaskie.pl

Powrót do listy