Akademia Zrównoważonego Rozwoju - - zrób z nami krok ku rozwojowi Śląskich Miast!

Wraca Akademia Zrównoważonego Rozwoju!

Wracamy z Akademią Zrównoważonego Rozwoju. Nowy harmonogram dostępny tutaj. 

więcej

Repozytorium niejednorodnych problemów klimatycznych – czyli właściwie co?

Z okazji Światowego Dnia Działania na rzecz Celów Zrównoważonego Rozwoju przychodzimy do Was z "Repozytorium problemów niejednorodnych klimatycznych na Śląsku" opracowywanym z uczestnikami naszej Akademii Zrównoważonego Rozwoju.  Projekt dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. 

więcej

Wielopoziomowe i partycypacyjne zarządzanie miastami - przed nami dziesiąta sesja Akademii Zrównoważonego Rozwoju!

Już 2 września 2022 r. ostatnia sesja Akademii Zrównoważonego Rozwoju "Pro Silesia". Dla uczestników zaplanowaliśmy 5 sesji tematyczne nt. wielopoziomowego i partycypacyjnego zarządzania miastami. Projekt dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. 

więcej

Rekultywacja terenów poprzemysłowych - przed nami dziewiąta sesja Akademii Zrównoważonego Rozwoju!

Już 26 sierpnia 2022 r. dziewiąta sesja Akademii Zrównoważonego Rozwoju "Pro Silesia". Dla uczestników zaplanowaliśmy 5 sesji tematyczne nt. rekultywacji terenów poprzemysłowych. Projekt dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. 

więcej

Gospodarka o obiegu zamkniętym - przed nami ósma sesja Akademii Zrównoważonego Rozwoju!

Już 5 sierpnia 2022 r. ósma sesja Akademii Zrównoważonego Rozwoju "Pro Silesia". Dla uczestników zaplanowaliśmy 4 sesje tematyczne nt. gospodarki o obiegu zamkniętym. Projekt dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. 

więcej

Odnawialne źródła energii - przed nami siódma sesja Akademii Zrównoważonego Rozwoju!

Już 22 listopada 2022 r. siódma sesja Akademii Zrównoważonego Rozwoju "Pro Silesia". Dla uczestników zaplanowaliśmy 4 sesje tematyczne nt. odnawialnych źródeł energii. Projekt dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. 

więcej

Zawieszenie Akademii Zrównoważonego Rozwoju!

W związku z inwazją Rosji na Ukrainę oraz zaangażowanie samorządów w pomoc uchodźcom zawieszamy działalność Akademii Zrównoważonego Rozwoju. 

więcej

Odwołana sesja AZR!

Z przykrością musimy odwołać jutrzejszą sesję. Dwóch z prelegentów z przyczyn zdrowotnych nie będzie się mogło z nami połączyć. 

Świadomi, że początek Roku może być dla Państwa szczególnie absorbujący nowy harmonogram sesji podeślemy Państwu w lutym.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację. 

więcej

Zmiana terminu siódmej sesji AZR!

W związku z dużym zainteresowaniem, w tym uczestników Akademii, szkoleniem nt. nowego prawa o sygnalistach, jesteśmy zmuszeni zmienić termin najbliższej Akademii na 17 grudnia 2021 r. 

więcej

Zrównoważona i inteligentna mobilność w miastach - przed nami szósta sesja Akademii Zrównoważonego Rozwoju!

Już 19 listopada 2021 r. szósta sesja Akademii Zrównoważonego Rozwoju "Pro Silesia". Dla uczestników zaplanowaliśmy 5 sesji tematycznych nt. pzrównoważonej i inteligentnej mobilności w miastach. Projekt dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. 

więcej