ZMIANA TERMINU: Jak nowe technologie radzą sobie w walce z COVID-19? Porozmawiajmy o tym 27 października!

ZMIANA TERMINU:

z przykrością informujemy, że zaplanowana na 27.10.2020 Konferencja „Nowe technologie w walce z COVID-19. Biznes, nauka, samorząd” nie odbędzie się w powyższym terminie. 

Ze względu na niejasną sytuację związaną z możliwością organizacji wydarzeń online w strefie czerwonej Organizatorzy podjęli decyzję o zmianie terminu wydarzenia. 

Termin zostanie podany w najbliższych dniach, po wykrystalizowaniu się stanowiska Rządu RP ws. Targów, wystaw, kongresów i konferencji online w strefach czerwonych. 

***

Jak pandemia wpływa na nasze województwo? Jak sztuczna inteligencja ma się na froncie w walce z COVID-19? Czy epidemia da nam nowe szanse, produkty, bądź rynki? A może wpłynie na transformacje miast? O tym wszystkim porozmawiamy już 27 października br. w pierwszym wirtualnym spotkaniu z cyklu "Śląskie a pandemia" pt. "Nowe technologie w walce z COVID-19". 

 

Co nas czeka?

Wirus COVID-19 od kilku miesięcy determinuje nasze życie, dlatego postanowiliśmy sprawdzić jak pandemia wpływa na nasze województwo, mieszkańców, ale też biznes, naukę i samorząd, stąd pomysł na nowy cykl „Śląskie a pandemia”.

Przed nami pierwsza wirtualna konferencja pt. „Nowe Technologie w walce z COVID-19 – biznes, nauka, samorząd”.

Kto jest organizatorem?
Kiedy i gdzie? 
  • dzień: wtorek, 27.10.2020 r. 
  • godziny: 11:00-15:00
  • platforma: ClickMeeting
Jak dołączyć do wydarzenia?

Przesłanie formularza zgłoszeniowego do 26.10.2020 r.

Najpóźniej na dzień przed wydarzeniem przesłany zostanie link do wydarzenia. 

Więcej infromacji:
Powrót do listy