Międzynarodowe wirtualne wydarzenie brokerskie - EU Green Deal

W najbliższych dniach poznamy szczegóły, ostatniego w programie Horyzont 2020, konkursu European Green Deal Call. Chcesz się odpowiednio przygotować do naboru? Poznać oczekiwania Komisji Europejskiej? A może skorzystać z możliwości zbudowania międzynarodowej sieci kontaktów? Do 2 października br. masz czas do przesłania chęci uczestnictwa w Horizon 2020 Virtual Brokerage Event, który odbędzie się w dniach 13-14 października 2020 r. 

Źródło: Facebook via European Commission

Kto organizuje?

Sieć Enterprise Europe Network we współpracy z Enterprise Ireland, Invest NI i krajowymi punktami kontraktowymi (KPK) Irlandii Północnej zaprasza do udziału w międzynarodowym wydarzeniu partnerskim dotyczącym zaproszenia do składania wniosków  EU Green Deal.

Co to będzie?

Jest to bezpłatne wirtualne wydarzenie, które przedstawi zaproszenie do składania wniosków w ramach Zielonego Ładu, zaprezentuje spostrzeżenia i oczekiwania Komisji Europejskiej, jednocześnie oferując unikalne międzynarodowe doświadczenie w tworzeniu sieci kontaktów, które pozwoli nawiązać zwycięskie partnerstwa przyszłości.

Program obejmie prezentacje Komisji Europejskiej i Krajowych Punktów Kontaktowych we wszystkich obszarach Zielonego Ładu i zapewni wyjątkową okazję do zaprezentowania pomysłów i wiedzy specjalistycznej czołowym organizacjom badawczym i najnowocześniejszym innowatorom z całej branży.

Wirtualne spotkanie brokerskie pozwoli Ci rozszerzyć swoją międzynarodową sieć i nawiązać strategiczne partnerstwa poprzez zaplanowane spotkania indywidualne. Uczestnicy będą również mieli okazję spotkać się z ekspertami z Krajowego Punktu Kontaktowego oraz z Enterprise Europe Network.

Dlaczego warto wziąć udział?
  • Otrzymasz najnowsze informacje od Komisji Europejskiej na temat zaproszenia do składania ofert w ramach programu „Horyzont 2020”.
  • Spotkasz się z przyszłymi partnerami projektu z różnych branż i badań na dedykowanym forum na indywidualne spotkania.
  • Spotkasz się z przedstawicielem sieci Enterprise Europe Network w sprawie możliwości partnerstwa międzynarodowego, dostępnych usług doradczych i wsparcia innowacji.
Kto może wziąć udział?

Wydarzenie jest otwarte dla MŚP, większych firm i organizacji badawczych z Irlandii i całej Europy.

Uwaga: delegaci muszą uczestniczyć w porannych sesjach, aby móc uczestniczyć w sesjach spotkań B2B.

Jak dołączyć do wydarzenia?

Aby zgłosić zainteresowanie udziałem w tym wydarzeniu, kliknij przycisk rejestracji i podaj wymagane informacje, które zostaną ocenione przez organizatorów wydarzenia, którzy potwierdzą udział w odpowiednich organizacjach.

Termin mija 2 października br. 

Zwróć uwagę, czy Organizatorzy potwierdzili Twój udział! 

Kiedy i gdzie?
  • 2 października br. - ostatni dzień rejestracji
  • 13-14 października br. - Horizon 2020 Virtual Brokerage Even

Wydarzenie odbędzie się online. 

Więcej informacji:

 

Powrót do listy