Za nami szkolenie z zamówień prośrodowiskowych i proinnowacyjnych - dowiedz się co Cię ominęło!

Nowości płynące z ustawy z 11 września 2019 r. w zakresie prawa zamówień publicznych, polityka Unii Europejskiej w sprawie zamówień prośrodowiskowych i proinnowacyjnych, analiza potrzeb zamawiającego czy też partnerstwo innowacyjne. To tylko część zagadnień poruszonych, podczas piątkowego seminarium zorganizowanego przez nasze Stowarzyszenie oraz Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię.

Zapoznaj się z fotorelacją oraz prezentacjami prowadzących. 

Seminarium poprowadzili twórca koncepcji nowej ustawy dot. zamówień publicznych - Profesor Michał Kania oraz Mecenas Michał Wojciechowski -  od lat specjalizujący się w zamówieniach publicznych. Uczestnikami wydarzenia, które miało miejsce 10 stycznia br. w Auli im. K. Lepszego w Katowicach, byli głównie przedstawieciele jendostek samorządu terytorialnego, instytucji naukowych, a także sektora biznesu i NGO.

Zapoznaj się z prezentacjami Prowadzących:
Co dalej?

18 marca 2020 r. w Warszawie organizujemy transatlantycką konferencję naukową: Implementacja rozwiązań prośrodowiskowych i proinnowacyjnych na etapie realizacji umów w sprawach zamówień publicznych. Więcej informacji na stronie Konferencji.

 

Fotorelacja: Julia Agnieszka Szymala

Powrót do listy