Archiwum: Konsultacje

Rodzicu, opowiedz nam o swoich doświadczeniach z zakresu nauki w dobie pandemii!

Masz dzieci w wieku szkolnym? Przyszło Ci się zmierzyć ze zdalnym bądź hybrydowym nauczaniem? Jak współpracowało Ci się w tym czasie z nauczycielami? Czego się obawiasz? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami do 2 listopada br. 

więcej

Nauczycielu, podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami w zakresie edukacji w dobie pandemii!

Jesteś nauczycielem? Prowadzisz lub prowadziłeś lekcje zdalnie? Jak oceniasz przygotowanie szkół do nauczania w dobie pandemii? Czego się obawiasz? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami do 2 listopada br. 

więcej

Konsultacje z zainteresowanymi stronami: społeczność EIT - otwarta i włączająca

Wierzysz w sukces współpracy biznesu, nauki i badań? Chcesz się przyczynić do zwiększenia otwartości i integracji społeczności EIT? Masz czas do 15 listopada 2020 r. - weź udział w konsultacjach! Twój glos ma znaczenie!

więcej

Konsultacje z zainteresowanymi stronami Nowe działanie EIT wspierające innowacyjność instytucji szkolnictwa wyższego (HEI)

Chcesz się przyczynić do rozpoczęcia nowych działań mających na celu zwiększenie zdolności innowacyjnych instytucji szkolnictwa wyższego? Weź udział w konsultacjach społecznych - masz czas do 15 listopada 2020 r.! Twój głos ma znaczenie!

więcej

Regionalny program innowacji EIT (EIT RIS) po 2020 r. - Wyraź swoją opinię!

Chcesz się przyczynić do zmian dysproporcji innowacji w regionach? Chcesz mieć wpływ na rozwój programu EIT RIS? Do 15 listopada 2020 r. weź udział w konsultacjach społecznych i przyczyń się do skutecznej realizacji strategicznego planu innowacji EIT na lata 2021–2027. Twój głos ma znaczenie!

więcej

Jak kształtuje się unijna polityka rolna? Weź udział w konsultacjach!

Jak kształtuje się unijna polityka rolna? Czy jest dostosowana do obecnego kształtu unijnych wsi? Jak efektywnie nią zarządzać? Wyraź swoją opinię nt. obecnej unijnej polityki rolnej - masz na to czas do 30 listopada 2020 r. 

więcej

Przyczyń się do rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich! - Weź udział w konsultacjach społecznych!

Jakie są dzisiejsze potrzeby obszarów wiejskich? Co wpływa na ich atrakcyjność? Jak kształtuje się ich przyszłość? Przyczyń się do rozwoju obszarów wiejskich i już dziś weź udział w konsultacjach społecznych, które potrwają do 30 listopada 2020 r. 

więcej

Fluorowane gazy cieplarniane - jak sobie z nimi radzimy? Co możemy usprawnić? - Weź udział w konsultacjach społecznych!

Czy przyjęte w 2014 r. rozporządzenie dotyczące redukcji fluorowanych gazów cieplarnianych spełnia swoje zadanie? Jak je ulepszyć, biorąc pod uwagę rozwój przemysłu i technologii? Jak dostsować jego cele w kontekście Europejskiego Zielonego Ładu? Podziel się swoimi spotrzeżeniami, biorąc udział w konultacjach społecznych, które potrwają do 29 grudnia br. 

więcej

Europejski Zielony Ład - co z granicznym podatkiem węglowym (CBAM)? Weź udział w konsultacjach!

Wiesz czym  jest graniczny podatek węglowy (CBAM)? Zgadasz się z jego ideą? Masz pomysł jak koncepcję wcielić w życie? Jeśli tak już dziś weź udział w konsultacjach społecznych, które potrwają do 28 października 2020 r. EU Green Deal (carbon border adjustment mechanism). 

więcej

Legalne migracje - wyraź swoją opinię!

Jak usprawnić politykę UE, by legalna migracja odbywała się sprawniej? Jakie narzędzia opracować w celu ochronienia legalnych migrantów przed wyzyskiem finansowym? Jak zwiększyć atrakcyjność UE, by przyciągnąć migrantów z atrakcyjnymi umiejętnościami?
Masz pomysł jak tego dokonać? Chcesz zabrać głos w sprawie legalnych migracji? Od dziś do 30 grudnia 2020 r. masz czas, by wziąć udział w konsultacjach społecznych EU nt. legalnej migracji. 

więcej