Przedsiębiorco, podziel się swoim doświadczeniem z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników w dobie pandemii!

Prowadzisz małe, średnie lub duże przedsiębiorstwo? Zdarzyło ci się w dobie pandemii prowadzić proces rekrutacji? A może jesteś instytucją zajmującą się wyłącznie rekrutacją i selekcją pracowników? Jeśli tak, koniecznie podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami. 

Skąd pomysł na badania?

Pandemia  związana z pojawieniem się wirusa SARS-COV-2 wykreowała nową rzeczywistość, również tę rynkową, tym samym ujawniły się potrzeby wdrożenia wielu automatycznych rozwiązań. Dla części organizacji przespieszenie decyzji związanych z transformacją cyfrową przedsiębiorstwa stała się panaceum na skutki pandemii i stanowiła pierwszy etap wdrażania kolejnych tego typu rozwiązań. Zasadym wydaje się być więc zdiagnozowanie rynku pracy oraz identyfikacja realnych potrzeb w zakresie koniecznych i możliwych do wdrożenia rozwiązań w procesach rekrutacji i selekcji pracowników. 

Kogo postanowliśmy zbadać?

Badanie kierowane jest do organizacij funkcjonujących na rynku Śląska, które zaangażowane są w realizację procesów rekrutacji oraz selekcji pracowników. Adresatami pytań są mikro, małe i średnie, jak również duże jednostki. Nie wprowadzono żadnych ograniczeń branżowych.

Jak wziąć udział w badaniach?

Wystarczy kliknąć w link i poświęcić kilka minut.

Kto realizuje badania?

Badania realizujemy w ramach cyklu "Śląskie a pandemia" we współpracy z Centrum Badawczo-Rozwojowym BioStat.

Opiekun merytoryczny badania:
dr Angelika M. Pabian, 
Uniwersytet Śląski w Katowicach,
mail: angelika.pabian@us.edu.pl


Wsparcie techniczne:
Sonia Komorowska,
mail: skomorowska@biostat.com.pl

Powrót do listy