Konsultacje

Przedsiębiorco, podziel się swoim doświadczeniem z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników w dobie pandemii!

Prowadzisz małe, średnie lub duże przedsiębiorstwo? Zdarzyło ci się w dobie pandemii prowadzić proces rekrutacji? A może jesteś instytucją zajmującą się wyłącznie rekrutacją i selekcją pracowników? Jeśli tak, koniecznie podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami. Termin mija 15 kwietnia 2021 r.

więcej

Weź udział w konsultacjach dot. strategii leśnej!

Co mieszkańcy UE myślą na temat wyzwań dotyczących klimatu? Jakie mają zdanie na temat różnorodności biologicznej, obszarów wiejskich? A co mogą powiedzieć na temat zarządzania ryzykiem związanym z klęskami żywiołowymi?

Do 19 kwietnia 2021 r. potrwają konsultacje społeczne nt. Nowej strategii leśnej UE, która będzie integralną częścią Europejskiego Zielonego Ładu. 

więcej

Jak radzimy sobie ze skutkami starzenia się społeczeństwa? Komisja Europejska inicjuje debatę!

Komisja Europejska przedstawiła zieloną księgę, która zapoczątkować ma szeroką debatę polityczną na temat wyzwań i szans, jakie wiążą się ze starzeniem się społeczeństwa w Europie. Przedstawiono w niej wpływ tej wyraźnej tendencji demograficznej na naszą gospodarkę i społeczeństwo oraz zwrócono się do społeczeństwa o wyrażenie opinii na temat działań, jakie należy w tym kontekście podejmować, w ramach konsultacji publicznych, które będą trwały 12 tygodni.

więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo w pracy - weź udział w konsultacjach!

Przyczyń się do kształtu  ram strategicznych UE na lata 2021-2027 w obszarze zdrowia i bezpieczeństwa w miejscu pracy. Konsultacje publiczne potrwają do 1 marca 2021 r.

więcej