Innowacyjne i sprawdzone rozwiązania dla miast - UIA Transfer Mechanism. Aplikuj już dziś!

Masz pomysł, by wprowadzić zmiany na lepsze w europejskich miastach? Chciałbyś skorzystać z innowacyjnych i sprawdzonych rozwiązań dla miast, czyli UIA Transfer Mechanism? Już dziś zapoznaj się z naborem i aplikuj o środki! Termin aplikacji mija 1 lutego 2021 r. 

Źródło: grafika promująca nabór UIA Transfer Mechanism

Czego oczekiwać?

Opierając się na sukcesie modelu Sieci Transferowej URBACT, URBACT i Urban Innovative Actions (UIA) opracowały pilotażowy mechanizm transferu dla zakończonych projektów UIA. Pilotaż sfinansuje do czterech sieci, których celem będzie dostosowanie innowacji UIA i opracowanie planu inwestycyjnego w celu sfinansowania ich wdrożenia. Każda sieć będzie składać się z 4 partnerów, w tym z miasta wiodącego UIA.

To ekscytująca podróż odkrywania i dzielenia się, która wzmocni interesariuszy miast, zmieni sposób ich funkcjonowania i wywrze rzeczywisty wpływ na poziomie lokalnym. Wszystko to osiąga się dzięki wypróbowanej i przetestowanej metodzie wymiany i nauki URBACT z narzędziami dostosowanymi do Twoich potrzeb oraz wsparciu ekspertów.

Jak aplikować? 

Uważnie przeczytaj zakres zadań i przewodnik dla wnioskodawców oraz wszystkie inne dokumenty, które można znaleźć poniżej - Przydatne dokumenty. Zapoznaj się z zarysami projektów UIA na Marketplace, znajdź projekty, którymi jesteś zainteresowany, i skontaktuj się z głównym partnerem.

Termin składania wniosków online upływa 1 lutego 2021 r. o godzinie 15.00 czasu środkowoeuropejskiego

Z kim się skontaktować? 

Wszelkie pytania związane z zaproszeniem do sieci UIA Transfer Mechanism należy kierować na adres: uiatm@urbact.eu

Przydatne dokumenty:

Niektóre inne materiały, pomocne w przygotowaniu formularza zgłoszeniowego on-line, będą dostępne do końca grudnia 2020 r: 

  • Praktyczny przewodnik po aplikacji SYNERGIE 
  • Załączniki do specyfikacji istotnych warunków zamówienia w formacie tekstowym 
  • Wersja budżetowa programu Excel do sporządzania szkiców

 

 

Powrót do listy