Przyłącz się do projektu, którego celem jest ochrona i zachowanie dziedzictwa kulturowego! Uniwersytet Reims czeka na partnerów!

Czy są wśród nas przedsiebiorstwa specjalizujące się w konserwacji historycznych materiałów budowlanych i artefaktów, odbudowywaniem budynków, czy testowaniem powłok? A może Stowarzyszenia promujące ochronę i zachowanie dziedzictwa kulturowego dla społeczności? Jeśli tak to koniecznie zapoznajcie się z propozycją Uniwersytetu Reims Szampania-Ardeny (Francja), który do końca lipca 2019 r. poszukuje partnerów do złożenia wniosku projektowego w ramach programu JPICH (ang. Joint Programming Initiative on Cultural Heritage and Global Change) Konserwacja i Ochrona w temacie 2: ,,Zrównoważona ochrona i poprawa wartości". 

więcej

Nowe partnerstwa w ramach Agendy Miejskiej - może to właśnie Twój obszar?

Bezpieczeństwo w miejscach publicznych oraz kultura i dziedzictwo kulturalne to  obszary nowych partnerstw w ramach Agendy Miejskiej UE. Nabór ekspertów reprezentujących samorządy lokalne i regionalne potrwa do 15 lipca 2018 r. 

więcej

Ostatni nabór Interreg Europa – dowiedz się więcej!

Przed nami ostatni nabór Interreg Europa - już od 7 maja do 22 czerwca br. będzie można składać projekty. Jak się odpowiednio przygotować? Jakie zmiany czekają wnioskodawców? Jak zwiększyć swoje szanse na powodzenie? Tego wszystkiego będzie można się dowiedzieć, podczas Krajowego Dnia Informacyjnego, który będzie miał miejsce 18 kwietnia br. w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju w Warszawie. Nie zwlekaj – zapisz się już dziś!

więcej

Poszukiwani partnerzy do projektu w ramach programu Europa dla obywateli

Przedstawiciele gminy La Palma del Condado w Hiszpanii poszukują partnerów do projektu dot. żywności w ramach programu Europa dla Obywateli 2014-2020, komponent 2: sieci miast

Termin składania zgłoszeń: 1 marca 2018 r. 

więcej

Poszukiwani partnerzy do projektu w ramach programu Erasmus + Sojusze na rzecz wiedzy

Przedstawiciele regionu Murcji w Hiszpanii poszukują partnerów w ramach programu Erasmus + Sojusze na rzecz wiedzy Technologia BIM w kursach doskonalenia zawodowego. 

Termin składania zgłoszeń: 19 lutego 2018 r. 

więcej

Poszukiwani partnerzy do projektu w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji

AMIF-2017-AG-INTE: Fundusz Azylu, Migracji i Integracji (2014-2020).
Priorytet 2: Budowanie społeczności na poziomie lokalnym w celu integracji, w tym poprzez działania wolontariackie.

Termin składania zgłoszeń: 12 lutego 2018 r. 

więcej

Poszukiwani partnerzy do projektu międzynarodowego w ramach Horyzont 2020

Uniwersytet w Strasburgu poszukuje partnerów do realizacji projektu w ramach Horyzont 2020: Nauka z udziałem społeczeństwa i dla społeczeństwa:   Problemy z płcią.

Termin składania zgłoszeń: 10 kwietnia 2018 r.

więcej