Analizatory gazów poszukiwane!

Jeżeli jesteś producentem lub dostawcą analizatorów gazu, już dziś możesz zaangażować się w produkcję czystej energii! Wystarczy, że podejmiesz współpracę z brytyjską firmą, która opatentowała system przetwarzający przemysłowe odpady spożywcze w energię  służącą m.in. uniwersytetom czy szpitalom. Umowa z placówką może zostać podpisana jako OME, dystrybucyjna lub umowa dostawy.

Ogłoszenie pojawiło się na stronie Europejskiej Sieci Przedsiębiorczości, a z treścią oferty można zapoznać się klikając w link

Rejestracja

Aplikując należy pobrać formularz zgłoszeniowy ze strony PARP. Firmy z Województwa Śląskiego zainteresowane współpracą proszone są o podanie numeru referencyjnego -  BRUK20190522001 oraz linku do katalogu oferowanych produktów. Natomiast po wypełnieniu formularza należy przesłać go do właściwego ośrodka regionalnego.

Ośrodki regionalne

1.      Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o.

ul. Wincentego Pola 16, 44-100 Gliwice
tel. +48 32 33 93 110
e-mail: een@gapr.pl
www.gapr.pl

2.      Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach

ul. Powstańców 17, 40-039 Katowice
tel. +48 32 72 85 828
e-mail: enterprise@oddzial.fgsa.pl

Firmy zainteresowane innymi ofertami mogą również skorzystać z bezpłatnej bazy POD (ang. Partnership Opportunities Database), prowadzonej przez sieć Enterprise Europe Network. Znajdują się tu oferty z całego świata, które umożliwiają samodzielne przeglądanie lub założenie profilu Twojej firmy. Jeśli szukasz dostawców, nowych rynków zbytu lub nowych rozwiązań technologicznych, zapraszamy do skorzystania z bazy sieci EEN.

Dodatkowe pytania należy przesyłać na adres een@parp.gov.pl.

Powrót do listy