Nagroda "Pro Silesia" - doceniamy działalność biznesową o charakterze międzysektorowym

21/09/2018

Czy Twoje przedsiębiorstwo podejmuje działania na rzecz współpracy międzysektorowej i umiędzynarodowienia? Biznes integrujący się z nauką i samorządem zostanie wreszcie nagrodzony! Już podczas tegorocznego Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw wręczymy nagrodę "Pro Silesia". 

Już tej jesieni po raz pierwszy uhonorowane zostaną przedsiębiorstwa wykazujące się wyjątkowymi działaniami międzysektorowymi w obszarze biznesu, nauki i samorządu oraz współpracy międzynarodowej. W konkursie mogą brać udział przedsiębiorstwa prowadzące swoją działalność na terenie województwa śląskiego, Laureaci otrzymają stosowny dyplom oraz statuetkę a także nagrodę w postaci wyjazdu studyjno-networkingowego do Brukseli. 

Kto może zgłaszać Kandydatów?

Kandydaci mogą zgłaszać się samodzielnie lub być proponowani przez członków Stowarzyszenia Biznes - Nauka - Samorząd "Pro Silesia", poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego na adres Biura Kapituły Konkursowej (40-084 Katowice, ul. Opolska 15).

Nagrody zostaną wręczone, podczas tegorocznej edycji Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, odbywającego się w dniach 17-19 października 2018 r. 

Jak można zgłosić Kandydatów?

 Zgłoszenia konkursowe mogą być dokonywane do dnia 12 października 2018 r. pocztą tradycyjną. Pełną dokumentację wraz z wszystkimi załącznikami należy przesłać do Biura Kapituły Konkursowej, którym jest siedziba Stowarzyszenie Biznes - Nauka - Samorząd "Pro Silesia".

Szczegółowe informacje oraz zgłoszenia do konkursu:

Biuro Kapitułu Konkursu Nagrody "Pro Silesia"

Stowarzyszenie Biznes - Nauka - Samorząd "Pro Silesia"
40-084 Katowice, 
ul. Opolska 15
tel.: 726 069 659, mail: prosilesia@prosilesia.pl

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Biznes - Nauka - Samorząd "Pro Silesia". 

 

Powrót do listy