Szkolenie dla NGO i Izb Gospodarczych – zapisz się już dziś!

05/02/2018

Prawo gospodarcze, ekonomia z elementami polityki przemysłowej, prawo pracy, analiza finansowa - to tylko część zagadnień, które zostaną poruszone, podczas 3-dniowego szkolenia dla NGO i Izb Gospodarczych 26-28 lutego w Katowicach. 

Bezpłatne szkolenia przygotowujące do uczestniczenia w procesie konsultacji publicznych na szczeblu centralnym organizowane jest przez Fundację „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym” oraz Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Każde szkolenie obejmuje 6 zakresów tematycznych: prawo gospodarcze, ekonomia z elementami polityki przemysłowej, prawo pracy, ekonomia przedsiębiorstwa, analiza finansowa oraz pisanie stanowisk i opinii wraz z prezentacją stanowisk. Szczegółowy program.

Szkolenie trwa 3 dni po 8 godzin, do wyboru jest kilkanaście terminów w największych polskich miastach. Uczestnictwo w szkoleniach jest bezpłatne. Organizatorzy zapewniają pełne wyżywienie
i nocleg.

Dostępne terminy:

Po etapie rekrutacji uczestnicy otrzymają szczegółowy program szkoleniowy, co do którego będą mogli zgłosić ewentualne prośby o uzupełnienia zawartości poszczególnych modułów.

 

 

Powrót do listy