III Forum Edukacji Zawodowej Europass i Euroguidance - zapisz się już dziś!

02/06/2023

Ciekawią Cię wyzwania i perspektywy edukacji cyfrowej wobec wymagań rynku pracy? Już dziś zarejestruj się i weź udział w III Forum Edukacji Zawodowej, które odbędzie się w dniach 15-16 czerwca 2023 r. w Warszawie. Rejestracja potrwa do 9 czerwca, a liczba miejsc jest ograniczona. Wydarzenie będzie też transmitowane online. 

CO?

Forum Edukacji Zawodowej Europass i Euroguidance to coroczna konferencja, której przedmiotem jest dyskusja na tematy ważne dla rozwoju edukacji branżowej i zawodowej w Polsce. Wydarzenie organizuje Krajowe Centrum Europass i Euroguidance oraz Krajowy Zespół Ekspertów ds. Kształcenia i Szkolenia Zawodowego EVET działające w ramach Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. Celem wydarzenia jest wspieranie i promowanie edukacji branżowej Polsce, a także europejskiego obszaru mobilności edukacyjno-zawodowej wśród polskiej społeczności doradców zawodowych.

Tematem przewodnim III Forum Edukacji Zawodowej są „Wyzwania i perspektywy edukacji cyfrowej wobec wymagań rynku pracy”. Program dotyka kluczowych zagadnień, jakie wiążą się ze skutecznym planowaniem kariery w dobie edukacji cyfrowej. Przyjrzymy się narzędziom cyfrowym pomocnym podczas rekrutacji, budowie swojego wizerunku w internecie w kontekście poszukiwania pracy, oraz postaramy się przedstawić wyzwania stojące w obszarze zawodowych umiejętności cyfrowych. Dodatkowo zgłębimy temat najważniejszych umiejętności cyfrowych jakie powinien obecnie posiadać młody pracownik na rynku pracy. Forum Edukacji Zawodowej Europass i Euroguidance wspiera, inspiruje ideami i rozwija nowe pokolenie Zawodowców i obywateli Europy.

Relacja z ubiegłorocznej edycji Forum Edukacji Zawodowej Europass i Euroguidance:

 

KOGO?

Zapraszamy wszystkich praktyków poradnictwa i edukacji zawodowej — doradców, nauczycieli i kadrę szkół zawodowych, techników, wyższych szkół zawodowych, izb rzemiosła, przedstawicieli Ochotniczych Hufców Pracy oraz osoby bezpośrednio zainteresowane rozwojem zawodowym.

KTO?

Krajowe Centrum Europass i Euroguidance oraz Krajowy Zespół Ekspertów ds. Kształcenia i Szkolenia Zawodowego EVET

JAK?

Rejestracja dostępna na stronie: http://forumedukacjizawodowej.pl/

Szczegóły wydarzenia:

·             III Forum Edukacji Zawodowej odbędzie się w dniach 15-16 czerwca 2023 r. od godz. 10:00.

·             Miejsce konferencji: Dago Centrum Tower, ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa.

·             Wydarzenie będzie transmitowane ON-LINE.

·             Dla wszystkich uczestników zapewnione są obiady w pierwszym i drugim dniu oraz kolacja w dniu 15 czerwca 2023 r.

·             Każdy uczestnik konferencji stacjonarnej otrzyma certyfikat uczestnictwa.

·             Organizator nie zwraca kosztów podróży i nie zapewnia zakwaterowania.

·             Udział w konferencji jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

·             Rejestracja trwa do 9 czerwca.

Powrót do listy