EuroPCom 2020 – Time for Communica[c]tion

10/11/2020

W dniach 7-8 grudnia odbędzie się EuroPCom 2020 - Czas na komunikakcję, w pełni online i skupi się na możliwościach i wyzwaniach w komunikacji wokół trzech kluczowych tematów: obywatele, ekologia i cyfryzacja. Będzie również odnosić się do dwóch najważniejszych inicjatyw agendy europejskiej na rok 2020, które będą miały poważne konsekwencje dla europejskiej komunikacji społecznej: Konferencji w sprawie przyszłości Europy i Europejskiego Zielonego Ładu.

Co?

Trwająca pandemia COVID-19 wyraźnie podkreśliła kluczową rolę komunikacji w umożliwianiu działań rządu i pobudzaniu reakcji opinii publicznej, a także spowodowała sejsmiczne zmiany w sposobie komunikacji, w jakim musimy się komunikować. Wszyscy musieliśmy bardzo szybko dostosować się do tej trudnej sytuacji i wprowadzić innowacyjne i kreatywne sposoby pracy i komunikacji: wideokonferencje, spotkania na odległość, imprezy hybrydowe i nauka na odległość stały się powszechne.

Te wyjątkowe okoliczności spowodowały również zmiany w EuroPCom. W czerwcu zostało zorganizowane po raz pierwszy jako wydarzenie w pełni cyfrowe, z serią trzech webinariów poświęconych kwestii komunikacji w sytuacjach kryzysowych i fałszywych wiadomości oraz „nowej normalności” w komunikacji po COVID.

Grudniowa edycja

W dniach 7-8 grudnia EuroPCom 2020 - Czas na komunikację [c] ponownie będzie w pełni online i skupi się na możliwościach i wyzwaniach w komunikacji wokół trzech kluczowych tematów:

  • obywatele,
  • ekologia,
  • cyfryzacja.

Będzie również odnosić się do dwóch najważniejszych inicjatyw agendy europejskiej na rok 2020, które będą miały poważne konsekwencje dla europejskiej komunikacji społecznej: Konferencji w sprawie przyszłości Europy i Europejskiego Zielonego Ładu.

Podczas konferencji eksperci ds. Komunikacji z różnych sektorów pomogą członkom społeczności EuroPCom zastanowić się nad kluczowymi pytaniami, w tym:

  • W jaki sposób należy dostosować te inicjatywy do nowej sytuacji?
  • Jak komunikować o nich w terenie, aby priorytety się nie zmieniały?
  • W jaki sposób zapewniamy odpowiednie i skuteczne zaangażowanie obywateli?
  • Jaki wpływ ma komunikacja na działanie?
Jak się zarejestrować?

Formularz rejestracyjny

Więcej informacji:

Strona wydarzenia i agenda

Powrót do listy