Dołącz do stoiska MEDIA podczas MIPCOM 2019

09/07/2019

Trwają zapisy na stoisko komponentu MEDIA programu Kreatywna Europa, podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Telewizyjnych MIPCOM Cannes (14-17 października 2019 roku). Stoisko przeznaczone jest dla europejskich niezależnych filmowców i profesjonalistów oferujących europejskie treści zapewnia przestrzeń dla 180 wystawców. Udział w stoisku to konkurencyjne kwoty akredytacji na targi, a także szereg innych przywilejów. Obowiązuje zasada pierwszeństwa zapisów.

 Co?

Przestrzeń na stoisku MEDIA programu Kreatywna Europa, pośród 180 europejskich niezależnych producentów i dystrubutorów oraz innych przedstawicieli branży audiowizualnej oferującej europejskie treści. 

Dla zarejestrowanych wystawców na stoisku przewidziane są również dodatkowe korzyści, takie jak dostęp do przestrzeni spotkań, wyposażonej w wifi, bar kawowy, możliwość zarezerwowania pokoju spotkań, a także możliwość skorzystania ze specjalnego serwisu informacyjnego czy miejsce w katalogu.

Począwszy od przebojowych programów, a skończywszy na przełomowych partnerstwach, jak co roku w październiku światowy przemysł medialny i rozrywkowy spotyka się w Cannes, aby każdą chwilę przekształcić w szansę na wymianę wiedzy i dobrych praktyk oraz nawiązywanie kontaktów, podczas spotkań, pokazów i konferencji w ramach Międzynarodowych Targów Telewizyjnych MIPCOM 2019.

Gdzie?

Palais des Festivals, Cannes, Francja

Kiedy?

14-17 października 2019 r. - Międzynarodowe Targi Telewizyjne MIPCOM 2019

12-13 października 2019 r. - MIPJunior 2019

do 10 września 2019 r. - rejestrując się do tego czasu, wystawcy otrzymają korystniejsze cenowo pakiety akredytacyjne

Jak?

Rejestracja do współtowarzenia stoiska przebiega za pomocą strony internetowej. Wypełniając formularz zgłoszeniowy do 10 września br. wystawcy otrzymają możliwość kupienia akredytacji za 720 euro za osobę, przy rejestracji w późniejszym terminie kwota wzrasta do 775 euro za osobę. Dla osób planujących udział w MIPJunior (12-13 października 2019 r.) istnieje możliwość wykupienia pakietu w wysokości 850 euro. 

Aby znaleźć się w katalogu MIPCOM oraz MIPJunior należy zarejestrować się w terminie do 10 września.

Więcej informacji:
  • o stoisku MEDIA programu Kreatywna Europa na MIPCOM znajduje się tutaj
  • o Międzynarodowych Targach Telewizyjnych znajduje się tutaj

 

 

Powrót do listy