Jakie prognozy dla Śląska po 2020 r. ma KE? Przyjdź i dowiedz się więcej!

07/11/2018

Już 20 listopada 2018 r. o  godz. 10:00 w Auli im. Kazimierza Lepszego w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się seminarium pt. „Perspektywy dynamicznego rozwoju Województwa Śląskiego. Dziś i jutro” dedykowane wszystkim jednostkom samorządu terytorialnego naszego województwa. Rozmowy dotyczyć będą propozycji Komisji Europejskiej opracowanych dla Polityki Spójności w okresie 2021-2027.  Gościem specjalnym będzie wysokiej rangi przedstawiciel Komisji Europejskiej Christopher Todd, Dyrektor Wydziału ds. Polski.

Głównym tematem seminarium będzie przedstawienie kształtu, a następnie dyskusja nt. unijnej Polityki Spójności w kolejnej perspektywie finansowej UE po 2020 roku. Polityka Spójności to najważniejszy instrument wsparcia finansowego kraju za pomocą środków unijnych, a także źródło wielu inwestycji prowadzonych na terenie Państwa gmin, powiatów, jak i całego Województwa Śląskiego.

Wszyscy wspólnie działamy na rzecz rozwoju naszego regionu, więc już dziś przygotujmy się do najnowszych rozdań funduszy unijnych. Głos Gmin, Miast, jak i całego Regionu jest niezwykle ważny w dialogu z Komisją Europejską, dlatego też serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym spotkaniu i zwrócenia uwagi na kluczowe kierunki wsparcia funduszami UE po roku 2020.

Program

 

*Program może ulec zmianie*

Zgłoszenia
  • do 16 listopada 2018 r.
  • na adres mailowy z dopiskiem "Perspektywy dynamicznego rozwoju województwa śląskiego. Dziś i jutro" 
  • rejestracja@prosilesia.pl
Materiały do pobrania
Organizatorzy
Osoba do kontaktu

Ewelina Wójcik 
Specjalista ds. UE Biura Regionalnego "Pro Silesia" w Brukseli
tel. +32 486 32 85 30
ewojcik@prosilesia.pl

 

Powrót do listy